NBA Visu zvaigžņu spēles 2021. gada tiešraide: laiks, grafiks, straumēšanas informācija, kā tiešraidē skatīties Dunk / 3 punktu konkursus

Kādu Filmu Redzēt?

Vairāk par:

NBA Visu zvaigžņu nedēļas nogale ir saīsināta naktī uz svētdienu kā 3 punktu sacensības, dunku konkurss un 2021. gada NBA Visu zvaigžņu spēles translācija TNT!

Šī gada spēle būs izmantojiet to pašu formātu kā pagājušajā gadā . Komanda Durant un Lebrons sacentīsies, lai uzvarētu katrā no pirmajām trim ceturtdaļām (katras ceturtdaļas sākums ir 0: 0). 4. ceturtdaļas sākumā pulkstenis tiks izslēgts un tiks noteikts Galīgais mērķa rādītājs, pamatojoties uz pirmo trīs ceturkšņu kopējo rezultātu.

Giannis Antetokounmpo, Stefs Karijs, Luka Dončičs un Nikola Jokičs pievienojas Lebronam Džeimsam komandas starta pieciniekā Lebronas komandā, bet 'Durant' komanda pretī spēlē Kjēru Ērvingu, Džoelu Embiidu, Kawhi Leonardu, Bredliju Beilu un Džeisonu Tatumu. Kevins Durants šīvakara spēlē nespēlēs savainota hamstringa dēļ.

Kā jūs varat tiešsaistē skatīties 2021. gada NBA Visu zvaigžņu spēli? Šeit ir viss, kas jums jāzina.

KO LAIKS IR NBA VISU ZVAIGŽŅU SPĒLE?

NBA Visu zvaigžņu spēle sākas šovakar (7. martā) plkst. 20:00. ET uz TNT.

KAS IR NBA ALL STAR SPĒĻU GRAFIKS:

NBA Zvaigžņu spēles atspoguļošana sākas pulksten 17:00. ET uz TNT. Prasmju izaicinājums un trīspunktu sacensības ēterā no pulksten 18:30 līdz 20:00. ET seko NBA Visu zvaigžņu spēle.

Maiks Konlijs (Jūtas 'Jazz', savainotā Devina Bukera aizstājējs), Džeilens Brauns (Bostonas 'Celtics'), Džeisons Tatums (Bostonas 'Celtics'), Stefs Karijs (Goldensteitas 'Warriors'), Zaks Lovēns (Čikāgas 'Bulls') un Donovans Mičels (Jūtas 'Jazz') ) sacentīsies šī gada trīs punktu konkursā.

KAD IR DUNKU KONKURSS?

Dunk konkurss notiks Zvaigžņu spēles puslaika laikā. Šī gada turnīrā sacentīsies Anfernee Simons (Portlendas 'Trail Blazers'), Kasijs Stenlijs (Indiānas 'Pacers') un Obi Toppins (Ņujorkas 'Knicks').

NBA ALL-STAR GAME 2021 LIVE STREAM INFORMĀCIJA:

Ja jums ir derīga kabeļa pieteikšanās, jūs varat skatīties NBA Zvaigžņu spēli tiešraidē, izmantojot TNT tiešraidi TNT vietnē vai Skatieties TNT lietotni .

Vai es varu noskatīties NBA visu zvaigžņu spēli uz HULU?

Ja jūs ir derīgs Hulu + Live TV abonements , jūs varat skatīties NBA Zvaigžņu spēli tiešraidē, izmantojot pakalpojuma TNT tiešraidi. Hulu + Live TV piedāvā septiņu dienu bezmaksas izmēģinājumu piemērotiem abonentiem .